کسب در آمد و آموزش

آموزش ماینینگ بیت کوین و کسب در آمد

با سلام خدمت تمام کاربران عزیز فروشگاه اینترنتی اورجینال کی

در این صفحه آموزش ماینینگ بیت کوین با استفاده از برنامه cryptobrowser به شما عزیزان آموزش داده میشود. تا جایی که امکانش بود ما آموزش را به صورت خلاصه و مفید به همراه عکس آماده کردیم تا به سادگی هرچه تمام شما عزیزان با چگونگی انجام میانینگ آشنا شوید. کاربران عزیزی که در این سیستم به مشارکت میپردازند میتوانند با بیت کوین های استخراج کرده خود از فروشگاها اورجینال کی محصولات مورد نظر خودشان را خریداری کنند.

مرحله اول نصب و راه اندازی :

ابتدا برای شروع کار از این لینک برنامه cryptobrowser را دانلود و برروی سیستم خودتان نصب نمایید مانند تصاویر زیر : ( دقت داشته باشید حتما از لینکی که برایتان قرار دادیم برنامه را دانلود نمایید تا عضو تیم ماینینگ فروشگاه شوید )

مرحله دوم شروع به کار برنامه و ماینینگ :

بعد از اینکه برنامه را برروی سیستم خود نصب کردید حال نوبت به اجرا و شروع کار جهت ماینینگ بیت کوین میرسد. جهت این کار مانند تصاویر زیر عمل کنید که به ترتیب برای شما قرار دادیم :

تصویر شماره 1 :

تصویر شماره 2 :

تصویر شماره 3 :

 

پس از انجام تمامی مراحل بالا حال کارهای نصب و شروع به کار ماینینگ به پایان رسید و برنامه نصب شده برروی سیستم شما شروع به انجام ماینینگ بیت کوین میکند.

حال قبل از شروع کار به نکات زیر توجه کنید :

1 - دقت داشته باشید شما نیازی ندارید هر 24 ساعت شبانه روز مشغول به ماینینگ باشید میتوانید در طول روز برای چند ساعت برای مثالی 3 الی 4 ساعت یا به دلخواه به این کار مشغول باشید. هر زمان شروع به ماینینگ کردید برنامه cryptobrowser مقدار بیت کوین های به دست آمده شما را ظرف 10 دقیقه الی 30 دقیقه بعد به شما نمایش میدهد و ممکن است این زمان متغییر باشید پس صبور باشید.

2 - تا جایی که امکان دارد با سیستم های خانگی این کار را انجام دهید و ترجیها از سیستم های ضعیف یا متوسط رو به پایین استفاده نکنید.

3 - حتما از لینکی که ما برایتان قرار داده اییم برنامه را دانلود کنید با این کار شما عضو سیستم ماینینگ فروشگاه میشوید و کار استخراج برای همگی آسانتر خواهد بود چون cryptobrowser دارای یک سیستم عضوگیری برای ماینینگ بیت کوین هم هست و هرچقدر اعضا یک شبکه بیشتر باشد کار استخراج راحتتر بوده البته خود شما هم میتوانید برای خودتان عضوگیری کنید یعنی پس از اینکه برنامه را از این لینک دانلود و نصب کردید میتوانید با لینک عضویتی که سایت cryptobrowser به شما میدهد دوستان و آشنایان خودتان را دعوت به این کار کرده و عضو گروه خود کنید.

4 - کاربران محترمی که عضو گروه ماینینگ فروشگاه هستند برای فروش بیت کوین های استخراج شده یا خرید کالا از فروشگاه با بیت کوین میتوانند با بخش فروش سایت از طریق ایمیل sales@originalkey.net و یا تلگرام @salesoriginalkey تماس حاصل فرمایند.

5 - این مطلب صرفا یک آموزش و همکاری با تمام کاربران فروشگاه اورجینال کی می باشد و فروشگاه هیچ گونه مسولیتی در جهت اشتباه انجام دادن مراحل و یا اشتباهات دیگر ندارد.

با تشکر

لوگو نماد اعتماد الکترونیک