منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

Gears of War Ultimate Edition Xbox One Digital Code

Gears of War Ultimate Edition Xbox One Digital Code
-74 %
Gears of War Ultimate Edition Xbox One Digital Code
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 198
  • وزن: 0.36kg
3289 بازدید
153,600تومان
588,800تومان
قیمت بدون مالیات: 153,600تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

بعد از نزدیک به 10 سال هم شاهد یک نسخه بازی‌سازی شده از این عنوان به نام Gears Of War Ultimate Edition هستیم که به صورت انحصاری برای پلتفرم XBox One عرضه شده است  که خیلی راحت آن را می‌توان یکی از بهترین نسخه های بازسازی شده در کل تاریخ صنعت بازی‌سازی دانست.

داستان سری Gears of War در سیاره‌ای به نام Sera شکل می‌گیرد. مردمانی که در این سیاره زندگی می‌کردند، بازماندگانی از یک تمدن انسانی باشکوه و قدرتمند که مدت ها به خوبی، خوشی و سازگاری در کنار یک دیگر زندگی می‌کردند. در این سیاره کاخ ها و مکان های باشکوهی بنا شده بود تاجایی که مردم Sera این مکان را مقدس و پاک که فقط برای انسان ها ساخته شده است می‌دانستند.

در زیر خاک این سیاره ماده ای بسیار ارزشمند به نام Imulsion قرار داشت، Imulsion ماده ای چسبناک، سبزرنگ و لزج بود و جزو انرژی های نو و هسته ای محسوب می‌شد که بسیاری از افراد برای به‌دست آوردن آن مدت ها تلاش می‌کردند ولی هیچ گاه نمی‌توانستند به آن دست پیدا کنند.
طبیعتا انسان ها برای بقا و پایداری خود نیاز به نفت و مشتقات آن داشتند، بنابراین حفاری های عمیقی در سطح این سیاره انجام می‌شد در یکی از همین حفاری ها عمیق مته دستگاه به یکی از منابع Imulsion رسیده و آن را به سطح زمین ‌میاورد. در ابتدا هیچ یک از انسان ها نحوه استفاده از آن را نمی‌دانستند و عملا این ماده یک مورد بی‌استفاده محسوب می‌شد، تا زمانی که دکتری به نام Helen Cooper توانست در طی یک آزمایش نسبتا آسان انرژی این ماده را آزاد کند روند انجام این آزمایش ها آسان و ارزان بود بنابراین عملا Imulsion به یک ماده ارزان قیمت و با ارزش تبدیل شد. بعد از مدتی از این ماده در ساخت بمب های بسیار قدرتمندی به نام Lightmass نیز استفاده شد.

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل1 الی 4 ساعت پس از خرید
پلتفرمXbox One
منطقه فعال سازیآزاد
زبانEnglish - French - Italian -German - Spanish

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید