منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

Crysis Remastered Xbox One Digital Code

Crysis Remastered Xbox One Digital Code
جدید
Crysis Remastered Xbox One Digital Code
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 2099
199 بازدید
277,200تومان
قیمت بدون مالیات: 277,200تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

بازی Crysis Remastered سعی می‌کند تا با بهبود نسخه‌ی اصلی خود، این فرنچایز محبوب را در واپسین نفس‌های کنسول‌های نسل هشتم حفظ کند.

احتمالا می‌دانید که اولین نسخه از مجموعه بازی کرایسیس در سا ۲۰۰۷ میلادی منتشر شده بود. این عنوان فقط و فقط در انحصار پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار داشت چرا که به زعم توسعه دهندگانش، هیچ کنسول نمی‌توانست بازی Crysis را با آن گرافیک خارق العاده (در سال ۲۰۰۷) و عظمت اجرا کند. نهایت محبوبیت و پیشرفت استودیوی کرایتک منجر به این شد که نسخه‌ی اول کرایسیس برای کنسول‌های وقت سونی و مایکروسافت منتشر شود تا در کنار قسمت دوم، بتواند لقب یکی محبوب‌ترین بازی‌های سبک شوتر را از آن خود کند. قسمت سوم Crysis هم سعی کرد تا آورده‌های دو نسخه‌ی نخست را ارتقا دهد اما با تکرار مکررات و داستانی نصفه نیمه، چندان در این کار موفق نبود. با این حال، همواره از نام کرایسیس به عنوان یک تیراندازی اول شخص قابل احترام و بعضا شاهکار یاد می‌شود؛ به همین خاطر است که استودیو کرایتک بعد از ۷ سال تصمیم گرفت تا دوباره نام Crysis را بر سر زبان‌ها بیاندازد و بازگشتی مثلا شکوهمندانه را برای این آی‌پی رقم بزند. در همین راستا تصمیم گرفت تا بازی Crysis Remastered را برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر کند. همان‌طور که از نام آن پیداست، این بازی نسخه‌ی ریمستر شده‌ی اولین قسمت از مجموعه‌ی کرایسیس است که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده بود؛ البته پیش از هم گفته شد که گرافیک این عنوان در زمان خودش، زبانزد و شاید هم بهترین بود به همین خاطر انتظار می‌رفت تا کنسول‌های نسل هشتم در آخرین سال از زندگی باشکوه خود، حسابی به چالش کشیده شوند؛ اما ظاهرا کرایتک با ریمستر کرایسیس، فقط و فقط خودش را به چالش کشید.

تجربه‌ی دوباره‌ی بازی‌ای که تعریف گرافیک را در صنعت گیم تغییر داد، چیزی نبود که نیست که بتوانید به راحتی از آن دل بکنید. هر ماموریتی که در بازی Crysis Remastered به انجام برسد، شما را یک قدم نه به انتهای بازی، بلکه به ناامیدی از بازی نزدیک‌تر می‌کند. متاسفانه مشکلات فنی نسخه‌ی ریمستر بازی کرایسیس صرفا به افت فریم شدید خلاصه نمی‌شود و وجود باگ‌های عجیب و غریب، یکی دیگر از مسائل آزاردهنده‌ی این عنوان، به حساب می‌آید. از مشکل کرش کردن آن هم بگذریم که چند باری اتفاق افتاد! شاید جالب باشد که بدانید روی چند نمایشگر مختلف، هیچ خبری از فعال‌سازی قابلیت HDR نبود! نکته‌ی جالب توجه دیگر این بود که کیفیت تکسچرها هم پیشرفت چندانی نداشتند. با توجه به اینکه گرافیک خارق‌العاده به خصوص به لحاظ فنی، به نوعی شناسنامه‌ی این بازی به حساب می‌آید، بازی Crysis Remastered ثابت کرد که دیگر کرایتک تبحر خاصی در این زمینه ندارد. با این حال، به لطف وجود ابزارها و تکنولوژی‌های جدید، نورپردازی‌ها پیشرفت فوق العاده‌ای داشتند. از طرفی دیگر، طراحی هنری بازی و جنگل‌های زیبا و جذاب جزیره‌ای که وقایع کرایسیس در آن اتفاق می‌افتد، باعث می‌شود تا این اثر از لحاظ بصری نمره‌ی قابل قبولی دریافت کند. از یک بازی ریمستر چه انتظاری دارید؟ مطمئنا بهبود گرافیک بخش قابل توجهی از انتظارات یک اثر ریمستر شده را تشکیل می‌دهد که اگر از مشکلات عجیب و غریب فنی کرایسیس ریمستر بگذریم، می‌توانیم بگوییم که این بازی عملکرد خوبی در این زمینه داشته و منجر به خلق صحنه‌های زیبایی شده است. شاید اگر همین حالا هم به تجربه‌ی نسخه‌ی سال ۲۰۰۷ کرایسیس بنشینید، گیم‌پلی بازی مدرن و قابل قبول باشد اما هرگز چنین چیزی دلیل نمی‌شود که استودیو کرایتک هیچ تغییری در این بخش ایجاد نکند. اگر کمی سخت‌گیر باشیم، به راحتی می‌توان ادعا کرد که گیم‌پلی بازی Crysis Remastered هیچ پیشرفت و بهبودی نداشته است و اعتماد بیش از حد و اندازه‌ی کرایتک به بُعد از بازی خود، باعث شده تا ضربه‌ی دیگر به این اثر مورد انتظار وارد شود. حتی انیمیشن‌ها هم به نظر کاملا دست نخورده باقی مانده‌اند! آن چه که از حرکت شخصیت‌ها، انیمیشن‌های دستی سلاح‌ها و حتی نوع کشته‌شدن دشمنان می‌بینیم، اصلا در حد و اندازه‌های نسل هشتم نیستند و کاملا حس و حال تجربه‌ی یک بازی متعلق به سال ۲۰۰۷ میلادی را به بازیکن القا می‌کند.

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل1 الی 4 ساعت پس از خرید
پلتفرمXbox One
منطقه فعال سازیآزاد - نیاز به تغییر IP جهت فعال سازی اولیه
زبانEnglish - French - Italian -German - Spanish

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید