منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

Red Dead Redemption 2 One|X|S Digital Code

Red Dead Redemption 2 One|X|S Digital Code
جدید برند تاپ -56 %
Red Dead Redemption 2 One|X|S Digital Code
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 2079
3652 بازدید
693,600تومان
1,589,500تومان
قیمت بدون مالیات: 693,600تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

بازی Red Dead Redemption 2 حکم یک پیش‌درآمد را برای نسخه قبلی دارد و وقایع آن چند سال قبل از وقایع Red Dead Redemption آغاز می‌شود؛ جایی که پس از یک سرقت ناموفق اعضای گروه داچ مجبور می‌شوند تا مدام در حال فرار از دست مامورین قانون و جایزه‌بگیر‌ها باشند. شخصیت اصلی بازی آرتور مورگان نام دارد که به‌نوعی دست راست‌ِ شخصیت داچ، رهبر گروه، است و به همین دلیل وظایف مختلفی در قبال گروه دارد.

قطعا تا به امروز بازی‌هایی را تجربه کرده‌اید که جهانی بزرگ دارند اما استفاده درستی از آن نمی‌کنند؛ با این حال جهان Red Dead Redemption 2 جدا از گستردگی محیطی بسیار بالا، از حیث جزییات هم عالی است و کاری می‌کند تا مخاطب برای گشتن گوشه به گوشه آن انگیزه و اشتیاق داشته باشد و همین مساله یکی از عواملی است که باعث می‌شود بازی حتی پس از گذشت نزدیک به ۶۰ ساعت که زمان مورد‌نیاز برای تمام کردن بخش داستانی آن است، باز هم تازه و جذاب باقی بماند. بازی Red Dead Redemption 2 روایت داستانی درام از شخصیت‌هایی است که در آخرین سال‌های عصر غرب وحشی زندگی می‌گذرانند. افراد یک گروه تبهکار که تحت رهبری «Dutch Van der Linde»، پس از انجام آخرین سرقتشان، از «Blackwater» می‌گریزند تا زندگی خود را در نقاط دیگری پیگیری کنند. شخصیت اصلی بازی که آرتور مورگان نام دارد، به عنوان یکی از اصلی‌ترین اعضای این گروه، باید در حفظ مال و منافع تمامی اعضای گروه گام بردارد و به نوعی هوای همگی را داشته باشد. همانگونه که مشخص است، روند داستانی Red Dead Redemption 2، برخلاف نسخه قبلی که روایت‌کننده ماجرایی شخصی بود، این بار برمبنای روابط گروهی استوار است. روابط میان شخصیت‌های گوناگون، موردی است که راکستار تمرکز زیادی رویش داشته و با ارائه ویژگی‌ها و انتخاب‌های زیادی که در طول داستان برای مواجهه با موقعیت‌های ایجاد شده است، تنوع بسیار زیادی از بابت خطوط داستانی بوجود آمده. این تنوع تا حد زیادی مدیون متن بسیار عالی و پرحجمی است که پر است از دیالوگ‌های سنگین و ماندگاری که تا مدت‌ها در ذهن مخاطبان حک خواهند شد. ارائه یک داستان چند لایه با توجه به جزئیات بسیار ریز و تمرکز بر روی رابطه کارکترها با یکدیگر، درام خوش‌ساختی را بوجود آورده است که علاوه بر داشتن المان‌های جدی در روایت داستانش، طنز همیشگی راکستار را نیز که با طعنه به مسائل سیاسی و اجتماعی آمریکا همراه است، در خود می‌بیند. جزئیات زیادی که در مواجهه با کارکترهای مختلف در حیث داستانی می‌بینیم حتی به شخصیت‌های اصلی بازی نیز محدود نشده است و تعداد بسیار زیاد NPCها، هرکدام ماجرای مخصوص به خود را دنبال می‌کنند و در گذشت خط زمانی موجود در آن،‌ به صورت پویا فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند و در این بین بازی دست مخاطبان را برای تصمیم‌گیری در مورد اتفاقات مختلفی که با آن‌ها روبرو می‌شود باز گذاشته است و در موارد جالبی می‌توان تاثیر این انتخاب‌ها را بعداً در مورد همان شخصیت‌ها و واکنش‌های گوناگونشان در مورد تصمیمات قبلیمان مشاهده کرد. در روزگاری که بازی‌های رایانه‌ای به سمت تمرکز بر روی بخش‌های آنلاین چندنفره گام برداشته‌اند و بعضاً قسمت‌ کمپین داستانی را از کل بازی خود حذف کرده‌اند، پرداختن راکستار به بخش داستانی آن هم با چنین جزئیات باورنکردنی و دقیقی، تعهد بالای این سازنده موفق و هنر نویسندگی افراد توانمندش را بیش از پیش نشان می‌دهد.

بازی Red Dead Redemption 2 دقیقا همان تجربه‌ای است که از شرکت راک‌استار و از یک بازی در اواخر نسل هشتم انتظار داریم؛ اثری چشم‌نواز، درگیر‌کننده و سراسر شگفتی که نه فقط بازی کردن آن لذت زیادی دارد، که حتی قرار است برای سال‌های طولانی بازی‌های مختلفی از استاندارد‌هایی تعیین‌شده توسط این بازی استفاده کنند. Red Dead Redemption 2 بازی‌ای است که هر گیمری، فارغ از اینکه علاقه‌مند چه سبکی باشد، باید آن را تجربه کند.

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل1 الی 4 ساعت پس از خرید
پلتفرمXbox One
منطقه فعال سازیآزاد - نیاز به تغییر IP جهت فعال سازی اولیه
زبانEnglish - French - Italian -German - Spanish

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید