منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

Hitman 3 Standard Edition One|X|S Digital Code

Hitman 3 Standard Edition One|X|S Digital Code
جدید -32 %
Hitman 3 Standard Edition One|X|S Digital Code
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 2111
1217 بازدید
982,600تومان
1,445,000تومان
قیمت بدون مالیات: 982,600تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

در روزگاری که تمام بازی های اکشن – مخفی کاری جاسوسی به خواب رفته اند و سازنده هایشان هم قصدی برای برگردان آن ها ندارند، متاسفانه بازی چون Hitman 3 به تنها عنوانی تبدیل می شود که علاقه مندان به آثار مخفی کاری سوم شخص می توانند آن را تجربه کنند. Hitman 3 درست به مانند دو نسخه ی قبلی اش هم نقاط قوت زیادی دارد و هم نقاط ضعف بسیار که از تبدیل شدن این بازی به یک اثر بی نقص جلوگیری می کند. با نقد و بررسی بازی Hitman 3 همراه ما باشید. مشخص نیست که چرا استودیو IO Interactive با این همه خلاقیتی که در طراحی گیم پلی بازی هایش دارد، اصرار دارد که اندک نقاط ضعف Hitman را که به مانند سدی، جلوی تبدیل این بازی را به یک شاهکار گرفته اند از بین نبرد. انگار IO Interactive از قصد می خواهد بازی هایش را به این سبک عرضه کند و البته که گیمرها هم از آن لذت می برند اما چرا وقتی می توان چنین بازی را با طراحی مراحل فوق العاده اش، با داستانی زیبا به یک اثر پرتنش تبدیل کند از انجام این کار جلوگیری می کند؟ یا چرا انیمیشن های خشک کاراکترهای بازی را که برای یک عنوان نسل نهمی مایه خجالت است را رفع نمی کنند؟ این ها سوالاتی هستند که پاسخ دادنشان فقط از عهده سازندگان Hitman بر می آید، سازندگانی که اصراری بیش از حد روی طراحی بازی هایشان بدین شکل دارند و بعید است که این رویه خود را در پروژه جیمز باند، اثر بعدی IO Interactive تغییر دهند.

واقعیت اینجاست که سبک داستان گویی سری هیتمن در کل دنیای سرگرمی تاریخ مصرف گذشته شده است. سبک داستان گویی اپیزودیک که سال ها قبل در سریال های جی.جی. آبرامز می دیدیم. داستان هایی فرعی و به اصطلاح فیلر اپیزود که تنها می خواستند تعداد قسمت های سریال را افزایش دهند تا شبکه از طریق نمایش تبلیغات به کسب درآمد بپردازد. بین بیست و چند قسمت سریال های ۱۰-۱۵ سال پیش، ۷-۸ قسمت اصلی هم وجود داشت که به روایت داستان کاراکترهای اصلی می پرداختند و خب تنها دلیلی که بینندگان سریال های دهه قبل را تماشا می کردند، به واسطه همین اپیزودها بود. مشکل اینجاست که Hitman 3 درست به مانند دو نسخه قبلی اش از یک روایت اپیزودیک بهره می برد، اما این روایت اپیزودیک به تنهایی به هیچ وجه به مشکل تبدیل نمی شود، بلکه داستان گویی در هیتمن وقتی به فاجعه تبدیل می شود که این داستان های فرعی هیچ ارتباطی به زندگی شخصیت اصلی ندارند و همین باعث می شود تا ما نتوانیم با شخصیت یا شخصیت های اصلی ارتباط برقرار کنیم. در نتیجه Hitman 3 درست به مانند دو نسخه قبلی اش و به سبک بازی های ۲۰-۳۰ سال پیش به عنوانی تبدیل می شود که تنها نقش یک سرگرمی ساده و معمولی را در زندگی من و شمای گیمر بازی می کند و به هیچ وجه مثل بازی های بزرگی چون The Last of Us یا Red dead Redemption به بازی که تمام فکر و ذکرمان را درگیر کند به گونه ای که با کاراکترهایش زندگی کنیم، تبدیل نمی شود. هیتمن ۳ صرفا یک بازی ویدئویی مطابق همان نگاهی است که هالیوودی ها و غیر گیمرها به این صنعت بزرگ و پردرآمد دارند. افراد ناآشنا به صنعت گیم هنوز هم فکر می کنند که ویدئوگیم همان بازی های ۳۰ سال پیش است که در زندگی انسان ها تنها به عنوان یک سرگرمی وقت پرکن به کار می رود، آن ها نمی دانند که در سال های اخیر در این صنعت آثاری وجود داشته اند که از نظر داستانی، قابل مقایسه با بزرگ ترین آثار سینما و تلویزیون بوده اند. اینکه هیتمن ۳ و استودیو IO Interactive می خواهد این روند را هم چنان در سال ۲۰۲۱ و در حالی که به نسل نهم بازی های ویدئویی وارد شده ایم، دنبال کند ایرادی ندارد اما باید انتظار نقدهای منفی را هم در کنار انبوه تعریف ها و تمجیدها داشته باشد. در حقیقت همانطور که عده ای از یک بازی ویدئویی تنها انتظار یک گیم پلی سرگرم کننده دارند، عده ای هم نگاه کاملا متفاوتی به این صنعت دارند و دیگر به مانند ۲۰ سال پیش صرفا با یک گیم پلی خلاقانه، از چیزی که در بازی تحویل گرفته اند احساس رضایت نمی کنند.

هسته ی Hitman 3 همان هسته ی دو بازی قبلی این سری است که بدون هیچ گونه تغییر و پیشرفتی در این نسخه هم پیاده سازی شده است. Hitman 3 طراحی مراحل فوق العاده ای دارد اما در بخش گرافیکی و داستان مشکلاتی دارد که نمی توان به راحتی از آن ها چشم پوشی کرد. به طور کلی اگر از دوست داران دو بازی قبلی هیتمن بوده اید از این بازی هم لذت خواهید برد!

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل1 الی 4 ساعت پس از خرید
پلتفرمXbox One|X|S
منطقه فعال سازیفعال سازی اولیه نیاز به تغییر IP | آزاد
زبانEnglish - French - Italian -German - Spanish

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید