پرفروش ترین ها
PSN Card 10$ US
بر اساس 31 نظر.
WoW 60 Day Game Card EU
بر اساس 66 نظر.
PSN Card 20$ US
بر اساس 6 نظر.
PSN Card 50$ US
بر اساس 41 نظر.
Steam Wallet Card 20 USD
بر اساس 31 نظر.
Xbox Live 48 hours
بر اساس 25 نظر.

خرید پک فیزیکی بازی ها

فروش پک فیزیکی اورجینال بازی های رایانه ایی

با سلام خدمت تمامی کاربران و مشتریان محترم فروشگاه اورجینال کی

خدمات خرید پک فیزیکی اورجینال بازی های رایانه ایی

از آنجایی که در کشور عزیزمان ایران تهیه نسخه های فیزیکی اورجینال بازی ها برای کنسول ها کار آسانی نیست و شاید هم در بسیاری از استان ها اصلا بازی اورجینال به صورت فیزیکی وجود نداشته باشد.

کاربران عزیزی که قصد خرید پک فیزیکی اورجینال بازی های رایانه ایی را برای PC - Xbox 360 - PS3 - PS Vita - 3DS - Wii - Wii U و... دارند میتوانند توسط فرشگاه اورجینال کی بازی مورد علاقه خود را از سایت play-asia.com تهیه کنند.

معرفی سایت play-asia.com

play-asia.com یک سایت جامع در ضمینه فروش بازی های رایانه ایی می باشد و دفتر مرکزی این سایت در کشور چین قرار دارد و با توجه به این نکته هیچ مشکلی از نظر ارسال بسته پستی به ایران ندارند و طی نزدیک به 2 سال همکاری فروشگاه اورجینال کی با سایت play-asia.com هر بار کالایی از طرف ما سفارش داده شد به ایران ارسال گردیده است.

play-asia.com تمامی کالا ها را از راه کاملا قانونی برای مشتریان خود ارسال میکند و کالا مستقیما به آدرس مشتری در ایران ارسال می گردد و اگر کالا با پست معمولی سفارش داده شود مدت زمان تحویل آن بین 23 الی 25 روز می باشد البته کاربرانی که تمایل دارند که کالای خود را سریعتر دریافت کنند می توانند نوع پست ارسالی را به پست ویژه با مدت زمان تحویل 7 الی 10 روز تغییر بدهند اما اصولا با توجه به قیمت پست ویژه این نوع ارسال برای بسته های مناسب می باشد که حداقل خریدار 3 بازی و حداکثر 5 بازی را همزمان بخواهد خریداری کند.

نکته :

دوستان عزیز دقت داشته باشید که خرید از سایت play-asia.com فقط با کارت های اعتباری بین المللی امکان پذیر است و شما مشتری گرامی متوانید سفاش خود را به هر سایت و اشخاص دیگری کی می توانند برای شما انجام دهند بسپارید اما به این نکته توجه داشته باشید که سایت play-asia.com زمانی که توسط یک یوزر جدید خریدی ثبت می شود مدارکی مانند اسکن پاسورت و اسکن کارت اعتباری را جهت وریفای کردن حساب تقاضا می کند و تا زمانی که حساب وریفای نشود به هیچ عنوان کالا به ایران ارسال نمی گردد و ممکن است حتی مبلغ پرداختی شما هم برگشت داده نشود اما فروشگاه اورجینال کی هیچ مشکلی از این نظر ندارد چون تمامی حساب های ما در این سایت وریفای شده است و با توجه به اینکه نزدیک به 2 سال یا این سایت فعالیت می کنیم حساب های ما دارای اعتبارات ویژه ایی هم است.

شرایط عمومی خرید از سایت play-asia.com

1 - ابتدا وارد سایت play-asia.com شوید و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از انتخاب کالا لینک دقیق محصول را از قسمت تماس با ما برای بخش پشتیبانی فروشگاه ارسال نمایید تا هزینه های ریالی خرید و ارسال کالا به شما اعلام شود.

2- پس از اعلام هزینه های توسط فروشگاه اورجینال کی و در صورت تمایل مبلغ خرید را به یکی از شماره حساب های فروشگاه واریز نمایید

3- پس از واریز اطلاعات دقیق واریز مبلغ - لینک خرید - نام و نام خانوادگی - آدرس کامل پستی - شماره تلفن را از قسمت تماس با ما ارسال نمایید.

4- فروشگاه اورجینال کی زمانی که خرید شما را انجام داد و پس از ارسال کالای مورد نظر به آدرس شما در ایران برای شما مشتری عزیز رسید خرید و رسید ارسال بسته پستی را ایمیل خواهد کرد تا کاملا اطمینان داشته باشید خرید از طرف فروشگاه اورجینال کی انجام شده است و کالای شما به آدرس شما در ایران ارسال گردیده است.

قوانین و مقررات خرید از سایت play-asia.com

1- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.

2- فروشگاه اورجینال کی متعهد به انجام کلیه درخواستهای پرداختی که از طریق سایت رسمی فروشگاه ارسال می شوند، ظرف مدت 24 ساعت تا حداکثر 48 ساعت ( با توجه به نوع پرداخت و سرویس مربوطه وعدم برخورد با روزهای تعطیل ) می باشد.

3- مشتری به صراحت درک و توافق می نماید که فروشگاه اورجینال کی هیچ گونه تعهدی در قبال خسارت های مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی و خاص ندارد و فروشگاه اورجینال کی فقط مسول انجام دادن پرداخت های شما تا زمان ارسال بسته به ایران می باشد و هیچ گونه مسولیت دیگری ندارد.

4- در انتخاب بازی ها دقت کنید و همیشه سعی کنید بازی هایی که از نظر وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکلی ندارند را انتخاب کنید و فروشگاه اورجینال کی هیچ گونه مسولیتی در این باره ندارد.

حریم شخصی مشتری

مگر در مواردی که صریحاً در این توافقنامه به آن اشاره شده باشد، فروشگاه اورجینال کی همه اطلاعات و داده های مشتری را به صورت محرمانه نگهداری خواهد کرد. مشتری درک می کند، می پذیرد و موافق است که با حکم دادگاه، دستور دادستانی، پلیس یا هر قوه قانونی دیگر، فروشگاه اورجینال ممکن است اطلاعات مشتری را در اختیار آن نهاد بگذارد.

با تشکر مدیریت فروشگاه

لوگو نماد اعتماد الکترونیک