منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

Resident Evil 3 Remake CD Key

Resident Evil 3 Remake CD Key
جدید -60 %
Resident Evil 3 Remake CD Key
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 2087
1989 بازدید
572,000تومان
1,430,000تومان
قیمت بدون مالیات: 572,000تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

سال ۲۰۱۹ میلادی بود که کپکام با انتشار نسخه ریمیک عنوان Resident Evil 2 این عنوان را یک‌ بار دیگر احیا کرد. عنوانی که علی رغم وفاداری به نسخه اصلی، تغییرات گسترده و پایه‌ای را هم به وجود آورده بود که هم با استاندارد های امروزه صنعت ویدیو گیم همخوانی داشت و هم سعی کرده بود تا از مکانیزم‌های موفق و قابل استفاده شماره دوم بهره ببرد. فراموش نکنیم در عناوین ریمیک و حتی ریمستر به صورت کلی با دو گروه از طرفداران طرف هستیم. گروهی که خواستار حفظ ساختار کلی نسخه اصلی هستند و گروه دیگری هم که دوست دارند عنوان اصلی با توجه به گذر زمان پیشرفت و تغییر کند.  موفقیت شماره دوم باعث شد تا کار برای ریمیک نسخه سوم هم هموار شود و حالا با فاصله یک سال از عرضه ریمیک نسخه دوم، شاهد عرضه نسخه ریمیک Resident Evil 3 هستیم.

وقایع شماره سوم، ۲۴ ساعت قبل از شماره دوم RE اتفاق می‌افتد. شهر راکون یا بگویم راکون سیتی به تازگی با هجوم زامبی ها بر اثر گسترس ویروس T همراه شده و حال ما کنترل جیل ولنتاین و ماجراجویی برای فرار از شهر و البته مقابله با نمسیس را به دست خواهیم گرفت. اگر به یاد داشته باشید، شماره سوم با فاصله زمانی تنها یک سال نسبت به شماره دوم عرضه شد و آن زمان از لحاظ داستانی نه پیچیدگی شماره دوم را داشت و نه حتی به اندازه شماره دوم گسترده بود. همین عوامل تا حدودی باعث شده تا دست و پا کپکام برای خلق یک داستان مهیج بسته باشد. به این دلیل با گذشت ۲۰ سال از عرضه شماره سوم، دیگر این عنوان نمی‌تواند همانند آن زمان داستانی غنی و کامل را ارائه دهد. به همین منظور کپکام به شدت سعی کرده‌ تا روی شخصیت پردازی قهرمانان داخل بازی تمرکز کند. ما در این شماره خیلی بیشتر با شخصیت جیل ولنتاین و علایق و زندگی شخصی او آشنا و ارتباط برقرار خواهیم کرد. حتی شروع بازی هم از دید اول شخص و در رویای جیل به صورت اول شخص به وقوع می‌پیوندد تا مخاطب را بیشتر از هر زمان دیگری با این شخصیت پیوند دهد. بقیه شخصیت‌ها هم دچار تغییرات بنیادی و فراوانی گشته‌اند و بیشتر در خدمت ساخت و پرداخت شخصیت جیل قرار می‌گیرند. شخصیت کارلوس یکی از آن‌ها است که حال  ظاهرش به کل عوض شده و این‌بار روابط او و جیل شکل و شمایل جدیدی به خود گرفته و بیشتر از گذشته باور پذیر است. حتی مراحلی هم با کنترل کارلوس در بازی قرار داده شده که تنها هدفشان کامل کردن داستان و شخصیت جیل است. در این نسخه کات سین‌ها و دیالوگ ها هم افزایش یافته‌اند.اگر Resident Evil 3 Remake را یک بازی جدا درنظر بگیریم، یک دستاورد عالی دیگر برای کپکام به‌حساب می‌آید. شاید بازی نتواند عاشقان نسخه اصلی را راضی نگه دارد، اما در راضی نگه داشتن کاربرانی که با ریمیک نسخه دوم تجربه خوبی را کسب کرده‌اند، کار خود را با موفقیت انجام داده است.

گان‌پلی و سرعت بازی‌ها در خدمت بخش اکشن قرار گرفته و با عنوانی بسیار سریع‌تر نسبت به شماره دوم طرف هستیم. حال جیل می‌تواند در مقابل زامبی‌ها ازقابلیت dodge کردن استفاده کند و بدین صورت در کسری از ثانیه از مهلکه جان سالم به در برده و به ماجراجویی خودش ادامه دهد. در کنار این موارد مثل همیشه شاهد وجود اسلحه‌های مختلفی هستیم که همچنان استفاده و پیدا کردن آن‌ها لذت بخش است. از شات‌گان معروف جیل گرفته تا کلت مگنومش همچنان جذاب و استفاده از آن‌ها برای کشتن زامبی ها رضایتمند است. قطعا بخش اکشن نیازمند دشمنانی است که بتوانند روند آن‌ را هم سخت و چالش برانگیز نگه‌دارند. در کنار زامبی‌های کلاسیک و سگ‌های معروف سری، شاهد حضور دیگر موجودات مانند عنکبوت‌ها، Gamma و گونه‌های جدیدی از دشمنان هم هستیم، اما در این بین تعداد زیادی از دشمنانی که در شماره سوم حضور داشتند، در این جا نقشی ندارند. به عنوان مثال خبری از کلاغ‌های زامبی و کرم های زیر زمینی نیست. البته این حذفیات تنها محدود به دشمنان نمی‌شود و تعدادی از محیط‌های بازی همانند پارک و برج ساعت هم در نسخه ریمیک وجود ندارند و تنها در قالب متن‌ها و دیالوگ‌ها به آن‌ها اشاره می‌شود. کپکام سعی کرده‌است تا در قالب مراحل مربوط به کارلوس این کمبود ها را جبران کند، اما در این کار موفق نبوده‌است. البته باید خاطر نشان شوم که یکی از مراحل مربوط به کارلوس در اداره پلیس راکون اتفاق می‌افتد. همان محیطی که در ریمیک شماره دوم هم از آن استفاده شده بود. البته این جا دیگر خبری از معما ها و Mr.X نیست و تنها کارلوس و رگبارش در این جا حضور دارند. شماره سوم برای سیستم سیو مراحل، از مکانیزمی استفاده می‌کرد که در آن مجبور بودیم تا از ماشین تایپ برای سیو بازی استفاده کنیم. ماشین تایپی که برای هر سیو نیاز به جوهر داشت و جوهر آن هم محدود بود. با این که این مکانیزم منسوخ شده و خوشبختانه در نسخه ریمیک هم فقط ماشین تایپ وجود دارد و نیازی به جوهر نیست، اما نکته آزار دهنده تعداد بسیار زیاد این ماشین‌های تایپ برای سیو کردن بازی است. تقریبا به فاصله هر پنج دقیقه در بازی می‌توان یک Safehouse و ماشین تایپ پیدا کرد. موضوعی که باز هم بیشتر باعث آسان شدن نسخه ریمیک شده‌است.

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل1 الی 4 ساعت پس از خرید
پلتفرمPC - Steam
منطقه فعال سازیآزاد
زبانEnglish - French - Italian -German - Spanish
سیستم مورد نیازOS:WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)/Processor:Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better/Memory:8 GB RAM/Graphics:NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM/DirectX:Version 11/Storage:45 GB available space
سیستم پیشنهادیOS:WINDOWS® 10 (64-BIT Required)/Processor:Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better/Memory:8 GB RAM/Graphics:NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM/DirectX:Version 12/Storage:45 GB available space

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید