منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

World of Warcraft Battle for Azeroth EU CD Key

World of Warcraft Battle for Azeroth EU CD Key
جدید -17 %
World of Warcraft Battle for Azeroth EU CD Key
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 2046
8318 بازدید
967,500تومان
1,170,000تومان
قیمت بدون مالیات: 967,500تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

Battle For Azeroth هفتمین بسته الحاقی بازی WoW به شمار می‌رود و طبق اعلام سازندگان، یکی از بزرگ‌ترین بسته‌های منتشر‌ شده برای بازی تا به امروز نیز خواهد بود. در Battle For Azeroth دو قاره جدید با نام‌های Kul Tiras و Zandalar و چند جزیره کوچک‌تر به بازی اضافه خواهند شد و سطح نهایی کاراکتر‌ها هم به ۱۲۰ ارتقا پیدا خواهد کرد. در این بسته این شانس را خواهید داشت تا به مناطقی سفر کنید که پیش از این، در بازی شاهد آن‌ها نبوده‌ایم.

World of Warcraft: Battle for Azeroth با تکیه بر بخش‌های موفق World of Warcraft: Legion و داستان جذاب تقابل Horde و Alliance سعی دارد موفقیت نسخه‌ی قبل را تکرار کند. موفقیتی که مدیون داستان خوب و محتوای سرگرم کننده بازی بود. اکنون می‌خواهیم بررسی کنیم که چرا با وجود همه‌ی پیشرفت‌های واضح و جذاب WOW:BFA، این نسخه نمی‌تواند چیزی فراتر از تجربه Legion را ارائه دهد.پس از پایان اتفاقات Legion رهبر Horde یعنی Sylvanas Windrunner با یک حمله ناگهانی به Night Elf‌ها Darnassus و درخت زندگی را به آتش می‌کشد. در پاسخ، شاه پسر Anduin Wrynn متحدانش را فرا می‌خواند و با حمله به Lordaeron شهر Undead‌ها را تسخیر می‌کند به طوریکه تمامی قارهEastern Kingdoms در اختیار Alliance و قاره Kalimdor نیز در اختیار Horde قرار می‌گیرد. پس از این دو نبرد، Alliance و Horde به دنبال متحدین جدیدی می‌روند تا نیرو‌های خود را قوی‌تر کنند. Alliance نیرو‌های خود را بهKul Tiras می‌فرستد به امید آن‌که Jaina Proudmore بتواند مادر خود را راضی کند که به آن‌ها ملحق شود و Horde نیز نیرو‌های خود را به همراه Princess Talanji ترول به Zandalar می‌فرستد تا ترول‌های Zandalari را متقاعد کنند که به Horde بپیوندند.

همچنین در انتهای نسخه‌ی قبل شاهد بودیم که Sargeras شمشیر بزرگ خود را درون Azeroth فرو می‌کند. این اتفاق باعث می‌شود که Azeroth تا مرز نابود شدن پیش برود و بازیکن برای حل این مشکل باید تلاش بکند Heart of Azeroth را با Azerite، فلزی که از برخورد شمشیر Sargeras با Azeroth بوجود آمده، پر بکند. Heart of Azeroth در واقع Artifact جدید بازی است که یک گردنبند می‌باشد. این Artifact با level گرفتن روی آیتم‌های مخصوص سه Slot دیگر یعنی Head، Shoulder و Chest تاثیر می‌گذارد و قابلیت‌های بخصوصی برای آن‌ها فعال می‌کند. Artifact‌های نسخه قبل نیز منسوخ شده‌اند و دیگر قدرتی ندارند.

مشخصات محصول
مدت زمان تحویل1 الی ساعت پس از خرید
پلتفرمPC - Battle.net
منطقه فعال سازیبرای اکانت های اروپا بتلنت
زبانEnglish - French - Italian -German - Spanish
سیستم مورد نیازOS Win 7 64/CPU Core i5-760 2.8GHz / FX-8100/RAM 4 GB/GPU GeForce GTX 560 / Radeon HD 7850/HDD 70 GB
سیستم پیشنهادیOS Win 7 64/CPU Core i7-4770 4-Core 3.4GHz / FX-8300/RAM 8 GB/GPU GeForce GTX 960 2GB / Radeon R9 280/HDD 70 GB

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید