منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

شرایط و مقررات

لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 : سایت اورجینال کی هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه انتخاب کردن محصول و یا عدم استفاده کاربر از محصول در صورتی که کالا مشکلی نداشته باشد و موارد این قبیل ندارد،از این رو قبل از خرید محصول مورد نظر به Region و موارد از این قبیل دقت کنید.

2 : زمانی که سفارشی را ثبت کردید لطفا تا دریافت کالای مورد نظر خود صبور باشید چون در بعضی مواقع عدم دسترسی به اینترنت و یا مشکلات موجودی دلار حساب های سایت موجب به تاخیر خوردن در انجام خرید شما می شود.

3 : تمامی محصولاتی که به صورت دیجیتالی هستند کد محصول به ایمیل شما ارسال می شود.

4: کاربرانی که قصد ثبت نام در سایت را دارند حتما در هنگام ثبت نام آدرس کامل پستی – تلفن ثابت – شماره موبایل – نام و نام خانوادگی را به صورت کامل در فیلد های مشخص شده وارد کنند و عزیزانی هم که قبلا عضو سایت شده اند و چنانچه در پر کردن این موارد کوتاهی کردن لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و تمامی موارد را به درستی وارد کنید و تمامی کاربران محترم دقت داشته باشند در صورت انجام ندادن هر گونه از موارد خواسته شده از ارائه خدمات به شما معذوریم.

5 : مگر در مواردی که صریحاً در این توافقنامه به آن اشاره شده باشد، فروشگاه اورجینال کی همه اطلاعات و داده های مشتری را به صورت محرمانه نگهداری خواهد کرد. مشتری درک می کند، می پذیرد و موافق است که با حکم دادگاه، دستور دادستانی، پلیس یا هر قوه قانونی دیگر، فروشگاه ممکن است اطلاعات مشتری را در اختیار آن نهاد بگذارد.

با تشکر مدیریت فروشگاه