منو
سبد شما
به فروشگاه اورجینال کی خوش آمدید، برای استفاده از امکانات فروشگاه ثبت نام نمایید.

Battle.Net Card 50 Euro

Battle.Net Card 50 Euro
-21 %
Battle.Net Card 50 Euro
  • موجودیت: در انبار موجود
  • مدل: 951
9214 بازدید
3,327,500تومان
4,235,000تومان
قیمت بدون مالیات: 3,327,500تومان
پرداخت ایمن
تضمین قیمت
نماد اعتماد

بلیزارد Blizzard یک شرکت طراحی و تولید بازی های رایانه ای است كه در سال ۱۹۹۶ با عنوان بتل نت  battlenet ( سرویس بازی های آنلاین ) کالیفرنیا تولید شد. در همان ابتدا با انتشار بازی های نقش آفرینی به سبك اکشن و ماجرایی و بازی های جذاب و پر هيجان معروف شد و به عنوان اولين سرویس دهنده ی آنلاین با عرضه ی مستقیم بازی های اکشن شهرت يافت.

بتل نت ( Battle.NET ) را می توان به عنوان مادر وارکرافت لقب داد كه سرور اصلی آن بوده و چکیده ای از همه ی بازی های جذاب و پر هيجان این کمپانی بزرگ است. نرم افزاری برای پخش و خرید بازی های شرکت Blizzard است که معمولا برای اجرای بازیهای این شرکت و بازی های آنلاین آن به این نرم افزار نیاز خواهید داشت. همچنین این برنامه دارای قسمت چت و مسنجر برای کاربران و پلیر های این شرکت است تا گیمرها بتوانند در حین بازی با هم صحبت کنند و بازی مولتی پلیر و گروهی برای خود داشته باشند.

Battle.net یک سرویس بازی‌های آنلاین ارائه شده توسط بلیزارد انترتینمنت است. بتل.نت در ۳۰ نوامبر سال ۱۹۹۶ با انتشار بازی بازی اکشن نقش آفرینی بلیزارد، با نام دیابلو راه‌اندازی شد.

بتل.نت اولین سرویس بازی آنلاین بود که به طور مستقیم به درون بازی گنجانیده شده بود. این ویژگی، همراه با سهولت ساخت حساب کاربری و عدم وجود هزینه‌های عضویت، موجب شد که بتل.نت در میان بازیکنان محبوب شود و تبدیل به ویژگی خوبی برای فروش بازی دیابلو و بازی‌های بلیزارد پس از آن شد.

بلیزارد رسماً بتل.نت جدید را در ۲۰ مارس ۲۰۰۹ معرفی کرد و بتل.نت اصلی نیز به بتل.نت کلاسیک تغییر نام داد. در بلیزکان ۲۰۰۹ جزئیات بیشتری از ویژگی‌های بتل.نت جدید نمایش داده شد که توسط استارکرافت ۲، دیابلو ۳ و دنیای وارکرافت به کار گرفته می‌شود. شما قادر خواهید بود با خرید گیفت کارت بتل نت بلیزارد حساب رسمی خود را شارژ کرده و با موجودی شارژ شده پرداخت های درون برنامه ای را انجام دهید.


نکته با استفاده از این کارت می توانید اکانت اروپای Battle.Net خود را شارژ کرده و از فروشگاه Battle.Net خرید های خود را انجام دهید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب